Some Elegance


Witajcie Moi Mili! :*  Ostatnio ciężko u mnie z częstotliwością dodawania postów... :( Sama na siebie jestem zła! Mam nadzieję, że uda mi się częściej tu wpadać. Oby! A teraz przejdę to sedna sprawy... Jakiś czas temu dostałam piękny prezencik z firmy Lambre, w postaci czerwonej szminki i ciekawego naszyjnika z perełkami. Już od pierwszej chwili polubiłam obydwie te rzeczy <3 Szminka pięknie prezentuję się na ustach, a do tego nie wysusza, wg.mnie to taki pół mat. Co do naszyjnika, to prawdziwe cudeńko! Elegancki, ale zarówno bardzo nowoczesny, dzięki czarnemu plecionemu sznurkowi, ze złotym łańcuszkiem. Na sobie mam klasyczną marynarkę z H&M , kolejną świetną torebkę z Pepco za 3 dyszki. A żeby nie było tak nudno, ubrałam t-shirt z napisem `I'm so fancy`  i luźne spodnie ze złotymi zameczkami, które kupiłam niedawno na allegro za śmieszne pieniądze ;) Na nóżkach mam beżowe szpileczki, pewnie będziecie zdziweni, bo żadko zakładam takie buty, ale czasem pozwolę sobie na małe szaleństwo  :P


Przy okazji, Marka LAMBRE poszukuje osób chętnych do współpracy jako Konsultant albo VIP Klient - dzięki temu można taniej kupować ich kosmetyki i biżuterię. O szczegóły współpracy możecie pytać pisząc na mail: polska@lambre.pl lub dzwoniąc na infolinię do Gdańska - tu jest główna siedziba firmy:   (58) 554 10 71. A na koniec pokażę Wam kilka zdjęć z mojego wypadu w góry <3 Krościenko nad Dunajcem. Moja rodzinka jeździ tam od 10 lat. W końcu udało nam się zorganizować wspólny wyjazd! I tak spędziłam cały tydzień zwiedzając okolice... Zakochałam się w tym miejscu! :)
Korzystając z okazji, życzę Wam Kochani aby te ŚWIĘTA WIELKANOCNE wniosły do Waszych serc wiosenną radość, pogodę ducha, spokój i nadzieję! :)
No comments:

Post a Comment

Dear visitors ♡
Any comment welcome!
Follow me if you like my blog :)

CONTACT: themyescape@gmail.com