New Necklaces ♥ Born Pretty Store


Hej,Hej! Na początku pochwalę się Wam, że wracam do PL! :) Pare dni temu podpisałam już umowę i mieszkanko jest moje  Póki co mieszkam u mamy, bo to nowe budownictwo i mam sporo załatwiania z dostawą prądu i gazu. Już przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu ładnej rozkładanej kanapy ( marzy mi się  biało-szara). W weekend będzie malowanko, nie wiem jak wy , ale ja wprost uwielbiam remonty, malowanie i urządzanie mieszkania :D Na pewno wkrótce pochwalę się Wam moim kątem i już mam plan na post z aranżacją ! ;) A teraz do sedna sprawy, niedawno przyszła do mnie paczka ze sklepu bornprettystore.com W paczuszce znajdowały się trzy naszyjniki, które oczywiście sama sobie wybrałam! ;) I teraz pokażę Wam jak wyglądają... :) PS. Jeżeli chcielibyście zrobić zakupy w tym sklepie to, mam dla Was kod -10% : KBAT10 .

ENG: Hey, Hey! At the beginning of praise to you, that I go back to PL! :) A couple days ago I signed a contract and and the apartment is mine ♥ For now live by my mum , because it's new construction, and I have a lot of settling with the supply of electricity and gas. Already surf the Internet, looking for a nice sofabed (I dream of white and gray). The weekend will be painting the walls, don't  know about you, but I just love painting and furnishing the house :D I already have a plan for post about interior apartment! ;) And now to the crux of the matter, recently came to my package from the store bornprettystore.com. There were three necklaces, which of course I chose itself! ;) And now I'll show you what they look like... :) PS. If you would like to do some shopping at the store that I have for you -10% code: KBAT10 .


Dziewczyny! :) Jestem po kolejnej wizycie u fryzjera, jednak nie będę blondynką :P Narazie postawiłam na `ombre`. Zmieniłam zdanie po tym jak szybko pojawił się u mnie ciemny odrost na głowie, OMG. Nie zdawałam sobie z tego sprawy jak szybko rosną moje włosy, a przecież nie będę odwiedzać salonu fryzjerskiego co 2 tygodnie... :O No i niestety, już widzę znaczą różnicę w kondycji włosów :( Jakie maski czy oleje polecacie?? 

ENG: Girls! :) I'm on your next visit to the hairdresser, but I'm not going blonde :P For now I put on `ombre`. I changed my mind after I quickly came to see me on the head of dark regrowth, OMG. I did not realize it as quickly grow my hair, and yet I'm not going to visit a hair salon every 2 weeks... :O Well, unfortunately, I can see the difference in mean hair condition :( What do you recommend masks or oils ??
Przedstawiam Wam moją dzisiejszą Pani fotograf... 
Moja kochana Mama! 

ENG:  Today I present to you my lady photographer...
My dear Mom pozdrawiam,
No comments:

Post a Comment

Dear visitors ♡
Any comment welcome!
Follow me if you like my blog :)

CONTACT: themyescape@gmail.com