Disneyland Dreams Ice ®


Wczoraj spędzilam fantastyczny dzień w miejscu w którym bywam bardzo często, ale za każdym razem zaskakuje mnie na nowo! A mowa tu o Antwerpii, drugie miasto pod względem wielkości w Belgii.Magie Świąt da się tu odczuć na każdym kroku! Wprost uwielbiam panującą tu atmoferę! Ludzi wybierających prezenty dla swoich bliskich, udekorowane miasto w świąteczne lampki i figury i liczne atrakcje by umilić wszystkim czas! :-)  I z ta myślą udaliśmy się w czwórkę do Antwerpii. Pierwszym punktem było zwiedzenie Disneyland Ice, który przybył tu prosto z Paryża na pokaz postaci z bajek Disneya w calości wykonanych z lodu. W środku panowała temperatura -6°C a bilet na ten festiwal kosztuje 12 euro. Widok zapiera dech w piersiach! Zobaczcie sami :-)


Po wyjsciu z Disney Ice, przeszliśmy przez pięknie oświetlone centrum miasta, gdzie natrafiliśmy na tłum ludzi... Okazało się po chwili, że właśnie zaczeła się ciekawa parada :-)  Więc oczywiście uwieczniłam to na kilku zdjęciach, z myślą o poście który dla Was właśnie powstaje! :-)

                                                                Przepiękna ANTWERPIA po zmroku :-)Mam nadzieje, że podobają Wam się także takie luzniejsze posty :-)  Dajcie znać co wy porabialiście w ten weekend? Buziakiiii :-*


PS. A tu jeszcze szybciutki opis rzeczy, które miałam na sobie:
 kurtka- H&M/ koszula- VERO MODA/ spodnie- H&M/ torebka-ZARA/ buty- C&A/ szalik-ACCESORIZE
No comments:

Post a Comment

Dear visitors ♡
Any comment welcome!
Follow me if you like my blog :)

CONTACT: themyescape@gmail.com